Jdi na obsah Jdi na menu
 


18.6.2006 - Kvíz 3,nové články a jiné!

18. 6. 2006

Zase nějaké novinky!!!

* Takže, jak jsem psala v minulých Novinkách, že chystám něco o postrojcích, tak jsem to uskutečnila jako článek Postrojky na morčata. Je tam dost užitečných rad jak má postrojek vypadat, co splňovat a také jak si můžete postrojek vyrobit za poměrně málo peněz. Je to trochu delší článek, ale jistě se vám vyplatí si ho přečíst. Brzo ještě přidám fotky.

* Další novinkou je Kvíz 3. Je to už těžší kvíz, pokračování předchozích dvou. Ještě bych chtěla udělat nějaký další pro začátečníky a tak různě. Abyste se mi nenudili. Smiley

* Taky jsem přidala článeček Zajímavosti. Je tam několik zajímavých věcí, které jste možná o chování morčat nevěděli. Když vás napadne ještě nějaké jiné chování, napište ho do Komentářů a pokud budu vědět, napíšu ho. Ještě nějaké přibudou, tohle není všecko.

* Taky jste si možná všimli, že mám nové logo. Líbí se vám? Napište do Komentářů. Smiley

* A po dlouhém snažení a pomoci Jaki z Chs Chlupáček jsem vytvořila mé dva bannery (ještě jich bude asi víc.) Podívejte se na ně a můžete si je stáhnout na svoji stránku. Bannery.

* Taky bych chtěla přidat (někdy) článek o smyslech morčat a ještě něco vymyslím. Tak nezapomeňte jít prozkoumat všechny novinky a taky můžete zanechat vzkaz v knize návštěv!!! Zatím paa Ivííík a Kvííído a Dáááša a Zááája!!!Smiley

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ajoj

(Nelča, 14. 6. 2007 13:29)

máš suprové stránecky a krásná molčátka,fakt moc hetký!!!!!!

rrrt

(trrtrt, 20. 4. 2007 18:22)

drfdfd

super

(andy, 18. 1. 2007 13:58)

fakt hezká stránka a nvý logo je super, bohužel mi ale nejde načíst Kvíz3. Jinak máš mooooc hezký morčátka i stránečky.