Jdi na obsah Jdi na menu
 


HELP!!!

17. 2. 2006

» Orientace ve stránce: «

Takže jste se dostali na stránku. Hm! A co dál??? Pokud jste na internetu nováček, možná hned nepochopíte jak se se stránkou pracuje, ale když jsem to i já pochopila ... a to nejsem blondýna! Takže jste se, předpokládám, dostali na hlavní stránku a teď máte na výběr. Po levé straně je sloupec, ve kterém najdete:

-Nahoře morče - pomocí něho se vždycky po kliknutí na něj dostanete na úvod.

-Menu - to obsahuje jednotlivé rubriky. Pokud na vybraný název kliknete, většinou se vám zobrazí další stránka s výběrem různých témat.

- Fotoalbum - obsahuje fotoalba, do kterých jsou po skupinkách uloženy fotogalerie s fotkami.

-Poslední fotogalerie - nadpis s obrázkem, po kliknutí se vám ukážou fotky, které jsou nejnovější.

-Oblíbené odkazy - tady jsou tipy na jiné pěkné stránky. Bude jich víc. Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí příslušná stránka.

-Archiv - když kliknete na příslušný den v měsíci, zobrazí se vám všechny nové příspěvky, které jsem uložila na stránku. Takže vám novinky neutečou, i když je zapomenu napsat do Novinek.

-Návštěvy -  zde se zobrazuje Top list. Kolik lidí se na stánku podívalo za celou její existenci, za týden, dnes a kolik je jich přítomno právě v danou chvíli. Na počítadlo radši neklikejte, dostanete se na stránku odkud je instalované.

 

Jak přidat komentář:

Je to snadné, uvidíte! Možnost přidat komentář nebo příspěvek se vám nabízí v návštěvní kize a téměř u každé stránky. Najedete úplně dolů a tam se zobrazí  ,,Komentáře " , pod tím ,,Přidat komentář" a pod tím vyplníte políčka: Jméno a Nadpis. Do políčka text napíšete váš vzkaz a kliknete na ,,Odeslat". Chvilku to bude trvat a váš vzkaz se objeví mezi ostatními dole pod dotazníkem. Je to snadné, ne?

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

:-}

(Ivííík, 19. 2. 2006 17:28)

Je to teda jak v Americe, ale snad to někdo pochopí a objeví nějaké funkce, o kterých nevěděl ... Uf!!!