Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.5.2006 - Spousta novinek!

3. 5. 2006

NOVINKY!!!

Protože máme konečně pevné připojení na internet a protože jsem nemocná, tak jsem se dala do velkého vylepšování stránky! Tady vám hned napíšu, co jsem všechno přidala.

a) Asi jste si všimli, že jsem přidala dvě nové fotogalerie. Ale pro pořádek je sem ještě jednou napíšu. Takže mám fotogalerii Den Země a Jaro a léto u morčat. Určitě se na ně podívejte!!! Některé fotky jsou moc pěkné!

 

b) A další novinkou je, že jsem napsala nový článek Život morčete. Je to takový smutnější článek o životnosti morčete... Ale kdo chová morčata, tak by měl číst nejen o životě, ale taky o smrti...

 

c) A teď něco trochu veselejšího! Přidala jsem článek Krátkosrstá plemena morčat. Je to první část z plemen. Ještě budou dlouhosrstá a přemýšlím nad bezsrstými. Nejtěžší na tom článku bylo asi hledání fotek. Ale vybrala jsem nakonec pěkné fotky a popis. U každé fotky je i odkud pochází.

 

d) Další novinkou na stránce je Chat. Uvidím jestli na něj budete chodit. Ale zdá se mi to jako docela dobrá věcička jak si popovídat, než zdlouhavé e-mailování, nebo dopisování v knihách návštěv. Snad se vám bude líbit. Já na něj taky budu chodit. Většinou mezi sedmou a devátou hodinou, ale někdy odpoledne... Tak se tam snad zastihneme...

 

e)  Ne, ne, s novinkami ještě nekončím. Další novinkou je totiž Anketa o tom, na jakém pozadí se vám líbí Dášenka. Zní to divně, ale pochopíte to, až tam příjdete. Já jsem totiž Dášenku zkoušela fotit na různých pozadích. (Nevadí snad že mezi mnoha byly třeba taťkovy kalhoty, moje deka nebo mikina, šaty a svetr...) Můžete hlasovat i vícekrát, tak toho moc nezneužívejte a dobře se bavte.