Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.11.2006 - Žijeme :-)

4. 11. 2006

Přišla na nás zima...!

Takže, milí návštěvníci, přišla na nás zima a s tím spousta starostí. Mimochodem se omlouvám že jsem tady delší dobu nebyla, ale byl krutý nájezd školy a je docela problém všechno stihnout! Ale zima nám přidělává starosti! Ještě před sněhem jsme museli uklidit do garáže seno a pro jistotu jsme přivezli dva pytle hoblin. Smiley Morčátka se ještě před necelým měsícem proháněly venku a teď se krčí u topení a jsou vděčné za každé rozptýlení... Máme dva obrovské pytle sena, to by mělo na zimu stačit!

A taky na stránku nám šáhne zima! Rozhodla jsem se udělat zimní make-up stránkám! Půjdeme do chladnějších barev a taky připíšu pár článků na dlouhé zimní večery... Taky bych chtěla všechny upozornit že ruším u všech článků komentáře, protože mnozí tam píšou úplně nesmyslné dotazy, všechno na co se ptají mohou najít docela lehce na stránce.... A kdyby byl někdo tak moc líný a nechtělo se mu hledat, tak pište do Knihy návštěv! Moc díky. Je totiž dost pracné a nepřehledné odepisovat na dotazy v komentářích!

Takže to je asi všechno. Nezapomeňte že v zimě se musíte věnovat morčátkům stejně jako v létě! Milovníci morčat nebývají moc nadšení ze zimy... Nemůže se chodit ven a na morčata je zima a nemůžou běhat a nudí se..... Možná právě za těchto dlouhých tmavých večerů najdete něco jiného než internet  a vyrobíte něco zábavného pro morčata. Nějakou hračku do klece nebo něco podobného! Kdyby se nějaká zručná ruka nudila, můžete morčatům ušít nebo uplést obleček... Je to sice blbost, nedá se to použít (většinou), je to pracné, ošklivé a pro morčata ne moc příjemné na nošení, ale nějakou tou čepičkou si dobře zkrátíte nudu.

                                                               Tak papa, mějte se krásně Ivík, Kvído, Dáša a Zája!