Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.6.2006 - Konečně ty fotky!!!

14. 6. 2006

Zájiny fotečky!!!

ObrazekJak jsem o nich tak dlouho mluvila Smiley tak jsou konečně tady, Zájiny fotky. No není to zatím žádná sláva... Pár fotek. Ale aspoň se můžete podívat jak naše Zája vipadá, abyste si o ní udělali přehled.Smiley  Při té příležitosti jsem taky parkrát ,,vyblejskla" Kvída s Dášou. Fotky ve fotogalerii nejsou všechny co jsem nafotila, protože už máme kapacitu fotogalerie plnou a musít teda začít odzadu umazávat.... Smiley  Mnoo, když jsem u těch novinek, povím Vám pár plánů na stránce. Takže:

a) Chtěla bych vytvořit do Vše kolem morčat článek o postrojcích, chcete-li kšírách. Při té Obrazekpříležitosti bych se vám pochlubila že jsem asi před rokem Kvídovi takový postrojek ušila a dosud slouží, Dášce jsem takový ušila dneska. Oba vyfotím a přidám do článku. Také bych tam napsala jak by měly kšírky vypadat, jaké vybírat, na co dát pozor a jak na ně morčata zvykat atd..

b) Taky chci pozměnit logo, tohle už je okoukané... Určitě bych tam dala fotku všech pohromadě, ta se mi mooc líbí. No ještě se uvidí....

c) No a taky jste si možná všimli, že zmizela rubrika Zábava  rubrika Co se nevešlo a nahradila je rubrika Blbosti a zábava =o) Je tam všechno co v minulých rubrikách. Chtěla bych tam taky něco přidat a napadlo mě, že bych mohla přidat článek Vtípky o morčatech. Tam bystě mohli uplatnit humor a poslat mi nějaké vtipy. Takže neváhejte a vymýšlejte!

d) Nezapomínejte chodit do Blešáku!!!!!!!!

e) Prohlédněte si (až se budete nudit) staré články, které chronicky znáte, třeba Krmení, Bydlení Jak na mladé a podobně. Najdete je v My morčata a Život morčat. Do většiny starších rubrik jsem přidala nové orbázky, informace, upřesnění...

f) Už je těch plánů trochu moc, ale ještě si to dočtěte. Jestli Vás něco napadne na vylepšení, jistě se ozvěte!! Paa Ivík a morčíci!!!!

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Zája se představuje

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

klásný

(Nelča, 14. 6. 2007 13:34)

jsou moc klásný fakt moc roztomilí!!!!!